آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد

آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد

یوتیوب سایتی برای به اشتراک گذاری ویدئو است که با اشتراک گذاری ویدئوهای متنوع محصوصا در حیطه آموزش به یک منبع مهم آموزشی تبدیل شده و گاهی نیاز است یک ویدئو را چند بار در آن دید.به دلیل هزینه اینترنت برای ما به صرفه نیست که بخواهیم چندبار یک ویدئو را آنلاین دیده و هربار بخشی از حجم خود را صرف آنلاین دیدن ویدئو کنیم برای همین بهترین راه دانلود ویدئو از یوتیوب است اما در گوشی های آیفون دانلود از یوتیوب امکان پذیر نیست و حتی نرم افزارهایی که امکان دانلود را فراهم می کنند را ازلیست اپ استور خود حذف می کند.باقی برنامه ها با مشکلاتی از قبیل رایگان نبودن مواجه هستند که خوب باب طبع ما نیست.بنابراین تصمیم گرفتیم بهترین راهکار برای آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد را در اختیار دوستان قرار دهیم.

یکی از بهترین روش ها استفاده از فایل منیجر Document است که با استفاده از چند تکنیک ساده می توانید ویدئوی مورد نظر را از یوتیوب دانلود کنید.

برای دانلود برنامه Document از اپ استور وری لینک زیر بروید.البته در اینجا ما نسخه ۵ را برای شما ارائه کردیم.شما می توانید در صورت انتشار نسخه های جدیدتر آن را نیز دریافت کنید.برای دریافت برنامه از اپ استور نیاز به اپل آیدی دارید.اگر هنوز نسبت به خرید اپل آیدی اقدام نکردید می توانید برای خرید اپل آی دی ارزان و مطمئن به مای اپل ایدی مراجعه کنید.

دانلود Document 5 از اپ استور

پس از دریافت این برنامه به اپلیکیشن یوتیوب در آیفون خود مراجعه کنید و ویدئوی مورد نظز خود را جسجتو کنید.بگذارید تا پخش ویدئو شروع شود آنگاه ا گزینه Share را انتخاب کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد

پس از این در منوی باز شده عبارت Copy Link را انتخاب کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد

حال نوبت برنامه Document می رسد تا نقش خود را ایفا کند.برنامه Document را باز کرده و به سایت savefrom.net بروید .

در این قسمت مطابق تصویر در قسمت Enter Url با نگه داشتن انگشت خود روی این فیلد آدرس کپی شده را Paste کنید و سپس علامت < را در سمت راست آن بزنید.

آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد

در این قسمت شما تصویر مربوط به ویدئوی مورد نظر خود را می بینید در این مرحله با تعیین کیفیت ویدئو می توانید با زدن گزینه دانلود ، جهت دریافت ویدئو اقدام کنید.

امیدوارم  آموزش دانلود از یوتیوب در آیفون و آیپد مورد استفاده قرار گرفته باشد.