آموزش کامل تغییر ایمیل اپل آیدی

آموزش کامل تغییر ایمیل اپل آیدی

سلام به همه دوستان خودم و کسانی که خرید اپل آیدی از سایت مای اپل آیدی انجام میدن امشب می خوام شیوه تغییر ایمیل اپل آیدی را برای شما توضیح بدم.در آموزش قبلی که به شما دوستان دادن توضیح دادم که اپل آیدی که ساختیت با با خرید اپل ایدی چطوری پسورد اپل آیدی را تغییر بدید.به این نکته توجه کنید که بر خلاف تصور اکثر کاربران و دوستان با تغییر ایمیل اپل آیدی هیچ  کدام از اطلاعات شما از بین نمی رود بلکه تمام اطلاعات شما از جمله تمامی خریدهاتون از استور و ایتنوز بدون هیچ مشکلی به ایمیل جدید شما منتقل می شود.

اولین نکته این تغییر ایمیل اپل آیدی اینه که شما برای رد شدن از مرحله اطلاعات payment یا همون اطلاعات پرداخت توسط کارت شما نیاز مبرم به   V P N دارید تا بتونید این مرحله رو بگذرانید.

دومین نکته این است که شما باید قبل از انجام تغییر ایمیل اپل آیدی که با خرید  اپل آیدی معتبر و یا ساخت  اپل آیدی بدستش آوردید از همه بخشهای iCloud , App and iTunes Stores , Game Center و … دستگاه اپلی خود خارج شوید.

 

گام نخست

ابتدا شما از طریق مروگر دستگاه اپلی با به وسیله کامپیوتر وارید آدرس سایت appleid.apple.com  شوید و با وارد کردن ایمیل و پسورد اپل آیدی خودتون وارد بخش مدیرتی اپل آیدی شوید.

گام دوم  تغییر ایمیل اپل آیدی

گام دوم شما برای تغییر ایمیل اپل آیدی که شما در آموزش کامل تغییر ایمیل اپل آیدی ملاحضه می کنید اینه که پس از وارد کردن ایمیل اپل آیدی و پسوردتون و ورود به بخش مدیریتی اپل آیدی شما در بخش Account شما باید گزینه Edite را انتخاب بفرماید تا وارد مرحله بعد شویم.

 

گام سوم شما

در این مرحله شما بر روی Change Email Address کلیک کنید و تو پنجره‌ی که باز شده ایمیل جدید خودتونون را وارد و گزینه Continue را بزنید و وارد مرحله بعد شوید.

گام چهارم

شما با پشت سر قرار دادن مرحله قبلی یه ایمیل از اپل دریافت می کنید که حاوی کد ی است .این ایمیل به ایمیل جدید شما که وارد کردید ارسال شده است.

 

گام پنجم تغییر ایمیل اپل آیدی

شما با انجام دادن گام سوم پنجره‌ای باز شده است که توش باید اون کدی را که در گام چهارم  بهش اشاره شد و به ایمیل شما ارسال شده بود را تو این پنجره وارد کنید و گزینه verify بزنید.پس از زدن گزینه verify شما گزینه Done را انتخاب کنید تا تغییرات انجام شود.

 

گام ششم

گام ششمی وجود ندارد و شما  ایمیل اپل آیدی خود را به درستی تغییر دادین.تبریک 🙂 سایت مای اپل ایدی ارائه دهنده انواع اپل آیدی های معتبر برای شما لحضات خوب و شادیو آرزو میکند.موفق باشید.

آموزش کامل تغییر ایمیل اپل آیدی

آموزش کامل تغییر ایمیل اپل آیدی