خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه

 خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه

توضيحاتي درباره خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه و امنيت و نحوه ساخت و……..

ایدی سفارشی : از تیرماه ۱۳۹۶ با تغییر روش ساخت اپل ایدی ، ایدی های سفارشی می بایست پس از پرداخت رمز ایمیل خود را ارسال نموده و تمامی موارد امنیتی ایمیل را غیر فعال نمایند.

خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه و ساخت  اپل آیدی  با ايميل دلخواه يا همان ايميل شخصي خودتان كه توسط تيم مجرب مای اپل آيدی در كوتاه ترين زمان صورت ميگيرد.بهترين نوع خريد اپل آیدی و يا داشتن يك اپل آیدی به جرات و با اطمينان اپل آیدی با ایمیل شخصی شما است.شما برای داشتن اپل آيدی با ايميل دلخواه به صفحه اصلي سايت مای اپل آيدی رفته و بعد گرينه اپل آيدی با ايميل دلخواه را انتخاب ميكنيد و بعد از پرداخت هزينه سايت اتوماتيك به شما يك كد نمايش ميدهد.لطفا آن را ذخيره كنيد.در مرحله بعدی شما از گزينه خدمات ما گزينه اپل آيدی با ايميل دلخواه را انتخاب كرده و فرم زير كه در پايين صفحه قابل مشاهده است را پر كنيد.
چند نكته:
* از دادن ايميل های ICLOUD و AOL خوداری فرماييد.
* با ايميل معرفي شده اپل آيدی ساخته شده نباشد و يا شما تلاش ناموفق با اين ايميل انجام نداده باشيد.
* اپل آيدی های ساخته شده توسط ما از امنيت بالا برخوردار است و بعد از تحويل اپل  آیدی سوالات امنیتی و تاريخ تولد نيز برای شما ارسال ميشود لطفا آن را يادداشت كنيد چون اين اطلاعات فوق العاده مهم هستند.
لطفا موارد بالا را رعايت كنيد تا زمان ساخته شده اكانت اپل آيدی شما كوتاه تر شود.
زمان ساخت اپل آیدی با ایمیل دلخواه بين ۱ تا ۲۴ ساعت مي باشد.
در صورتي داشتن سوال يا هر گونه مشكل از طريق گزينه تماس با ما يا شماره تلفن موجود در سايت با همكاران ما در ارتباط باشيد.
چنانچه درخواست ساخت  اپل آیدی  با ایمیل دلخواه خود را دارید با ارسال فرم زیر  بعد از پرداخت هزینه می توانید درخواست خود را برای ما ارسال کنید و همکاران ما بعد از بررسی با شما تماس خواهند گرفت.

لطفا صبر کنید