درباره ما

درباره ما : سايت مای اپل آیدی در سال ۱۳۹۴ با هدف فروش اپل آیدی و ارائه كردن كليه خدمات مربوط به  اپل آیدی معتبر و فروش آنلاین اکانت های اپل آیدی و  ارائه خدمات اپل آیدی با كيفيت و مطمئن به صورت آنلاین راه اندازی شد .

هدف اصلی تيم سايت مای اپل آیدی ارائه اکانت اپل ایدی با قیمت مناسب ، امنیت فوق العاده بالا و پشتیبانی ۲۴ ساعته بوده و کلیه اکانت های ارائه شده قابلیت تغییر کلیمه عبور ، تغییر ایمیل و سوالات امنیتی را دارا بوده تا مشتریان بتوانند به صورت آنی نسبت به تغییر این اطلاعات اقدام نمایند.

خرید اپل ایدی به صورت سیستمی و آنلاین بوده و کلیه مراحل به صورت فوری و کمتر از ۲ دقیقه انجام خواهد شد و بلا فاصله بعد از خريد  اپل آیدی اطلاعات براي شما نمايش داده خواهد شد.رويكرد كلي تيم قوي و كارامد سايت مای اپل آیدی ارائه خدمات با كمترين سود و بالاترين زضايتمندي ممكن است در همين راستا قيمتهای سايت ما نسبت به ديگران همكارن و فروشندگان و سايت های فروش اپل آيدی پايين تر و در عين حال از بالاترين كيفيت و امنيت برخوردار است.

تمام اپل آيدی های كه توسط سايت مای اپل آيدی تهيه ميشود اطلاعات كامل و جامعي دارد و با اطمينان ميتوان گفت كه اپل آيدی های كه از سايت ما خريداری ميشود بلاك نشدنی است و در عين حال هيچ محدودیتی ندارد و قابل استفاده در تمامی دستگاههای اپل قابل استفاده است.

تيم پشتياني ما از طريق تماس تلفنی از ساعت ۹ تا ساعت ۲۳ آماده پاسخگويي با شما عزيزان و از طريق ايميل به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستيم.پشتيباني از شما افتخار و وظيفه ماست و فروش آغازه تعهد و آغاز كار است.

صاحب امتیاز : محمد جواد زمانی
آدرس : تهران ، خ شهید قاسم خواجه زاده- خ شهید قهرمان حاجیان پ ۲۲ واحد ۲

تلفن : ۰۹۳۵۷۴۵۶۲۲۰

ایمیل: info.myappleid@gmail.com

درباره ما

درباره ما