قوانین سایت

قوانین سایت

 

قوانین فروشگاه مای اپل آیدی :

 

 

 وب سایت مای اپل آیدی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع  و درج سايت نام و آدرس سايت مای اپل آیدی وبلامانع مي باشد.

 

كاربران و خريداران محترم توجه داشته باشيد كه شما مالک مادی و معنوی اپل آیدی خریداری شده بوده  و حفظ امنيت و اطلاعات آن برعهده شما خواهد بود.

اپل آیدی های خریداری شده  از سايت مای اپل آیدی شما فاقد هرگونه موجودی می باشد و  هزينه پرداخت شده توسط شما صرفا  جهت ساخت اپل آيدی با توجه به مشكلات و تحريم هايی گوناگون کنونی می باشد.

 

نكته مهم در خريد اپل آيدی با ايميل دلخواه: شما بعد از خريد حتما بايد فرم مربوط كه بعد از خريد به شما نشان داده خواهد شد را پر كنيد تا تيم ما بتوانند اپل آيدی با ايميل دلخواه شما رو ساخته و در خدمت شما قرار دهند.زمان تحويل اپل آيدی با ايميل دلخواه از ۱۰ مين تا ۲۴ ساعت متغيير می باشد.

 

در صورت خرید اپل آیدی با ایمیل دلخواه، اگر ایمیل استفاده شده باشد کاربر موظف است از طریق فرم اصلاحیه که بعد از پرداخت لینک آن در اختیار وی قرار گرفته است اقدام به ارسال ایمیل جدید و استفاده نشده نماید. همچنین کاربر می بایست صفحه تراکنش های معلق را بررسی نماید و در صورتی که تراکنش وی در صفحه مورد نظر است اقدام به ارسال اصلاحیه مطرح شده نماید.

 

در صورت خرید “اپل آیدی با ایمیل شما” اگر ایمیل وارد شده در هنگام خرید، از سرویس دهنده AOL.com و iCloud.com باشد بـدون هماهنگی یک اپل آیدی آماده برای شما ارسال خواهد شد ، زیرا امکان ساخت اپل آیدی از این سرویس دهند ها وجود ندارد .

 

وب سايت مای اپل آیدی هیچگونه مسئولیتی نسبت به تغییر ایمیل و رمز عبور توسط کاربر ندارد و عواقب احتمالی آن به عهده خریدار اپل ايدی می باشد.

 

فروشگاه مای اپل آیدی ٬ هیچگونه مسئولیتی در قبال تغییر رمز عبور و سوالات امینتی اپل آیدی و بعدها فراموشی اين اطلاعات  توسط مشتری را ندارد.

 

 

توجه داشته باشيد كه هر پرداخت برای اپل ایدی با ایمیل دلخواه فقط  و فقط مجاز به ارسال یک اصلاحیه می باشد.

 

کاربران گرامی موظف به عضویت در کانال اطلاع رسانی تلگرام سايت مای اپل آیدی هستند تا در موافق خرابی و يا ايجاد مشكلات مختلف در AppStore از نوع مشکل و نحوه رفع آن آگاهی پيدا كنند.

 

انجام هرگونه خدمات بعد از تحویل صحیح اپل ایدی دارای هزینه مي باشد و تنها در صورتی که مشکل از طرف ما باشد نیاز به پرداخت هزینه خدمات نخواهد بود

 

به دليل اينكه با تغيير ايميل شناسايي اپل آيدی ساخته شده توسط ما غير ممكن است لذا به ایدی های تغییر ایمیل داده شده هیچ گونه خدماتی داده نمی شود.

 

در صورت فراموشی اطلاعات ایدی، فقط و فقط اطلاعات آن را در اختیار خریدار اپل ایدی قرار خواهد گرفت.

 

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات اپل ایدی به عهده خریدار می باشد. خریدار می بایست به محض تحویل اطلاعات، اقدام به تغییر رمز و اطلاعات امنیتی ایدی نماید.

 

پشتیبانی وب سایت مای اپل آیدی طریق ایمیل یا تلفن صورت می گيرد .شما عزيزان از ساعت ۹ الي ۲۴ می توانيد از طريق شماره تلفن موجود در سايت با تيم پشتيبانی تماس بر قرار كنيد و از طريق ايميل  و فرم تماس با ما به صورت ۲۴ ساعته با ما در ارتباط باشيد.

كاربر موظف به خواندن قوانین سایت قبل از خريد مي باشد و خريد شما به منزله قبول قوانين سايت مي باشد.

 

توجه: هر گونه خرید از فروشگاه به منزله آگاهی و قبول قوانین سایت بوده و لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، اقدام به خرید و پرداخت آنلاین نماید.

 

وب سایت مای اپل آیدی ضمن احترام به حقوق  کاربران گرامی، خودر ا مجاز و موظف می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل  و يا تغيير در بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.